HCM Jaroměř – HC Wikov Hronov 3:4 (1:2,0:1,2:1) HC Wikov Hronov – HC Lomnice nad Popelkou 4:3 (1:1,2:1,1:1)

Víkend před jarními prázdninami, dvě těžcí soupeři Jaroměř a Lomnice.

HCM Jaroměř – HC Wikov Hronov  3:4  (1:2,0:1,2:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Tomáš Hynek, Vojta Vytlačil, Jakub Kocián

Branky a asistence:  Ervín Wajsar (Jakub Jirásek), Tadeáš Kulhánek (Matyáš Polej), Adam Kubeček (Matyáš Polej), Matyáš Polej (Tomáš Hynek, Adam Kubeček)

HC Wikov Hronov – HC Lomnice nad Popelkou 4:3  (1:1,2:1,1:1)

Branky a asistence:  Adam Kubeček, Honza Pavelka (Tadeáš Kulhánek), Matyáš Polej (Tadeáš Kulhánek), Matyáš Polej (Adam Kubeček)

Obě utkání byla stejná jak výsledkem, tak i svým průběhem. Od začátku se hraje rychlý vyrovnaný hokej. Máme přesto více šancí, bohužel nám to tam v poslední době nějak přestalo padat. V Jaroměři v průběhu utkání 7 tyček. Přesto se dostaneme do vedení, které soupeř srovná v půlce poslední třetiny. Zhruba v posledních pěti minutách utkání to vezme na sebe Matyáš Polej, od vlastní modré našlápne, obehraje obránce a zakončí blafákem pod víko. Závěr zápasu pak uhraje mazácky Jakub Jirásek v našem rohu. Teď jsem psal o obou utkáních najednou, protože si byla podobná jak vejce vejci. No zaplať pánbůh, i když to nelepí, tak máme tři body.  Ač se nedařilo, tak to kluci nevzdali a šli do toho až do konce.