HC Wikov Hronov - SK Horácká Slávia Třebíč 7:3 (2:1,4:1,1:1) HC Slovan Moravská Třebová - HC Wikov Hronov 0:7 (0:0,0:4,0:3)

Poslední hrací víkend finálové skupiny R v regionální lize dorostu. Abychom v tabulce skončili první musíme oba dva zápasy vyhrát.

HC Wikov Hronov - SK Horácká Slávia Třebíč  7:3  (2:1,4:1,1:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Michal Petr, Marek Ištok, Jakub Kocián

Branky a asistence:  Jan Pavelka, Michal Petr (Jan Pavelka), Ervín Wajsar (Matyáš Polej),  Jan Pavelka (Ondřej Havelec), Matyáš Polej (Adam Kubeček, Jakub Kocián), Jan Pavelka (Jakub Kocián), Adam Kubeček (Jakub Kocián)

Po první třetině to vypadalo, že by ještě mohlo být drama. Čtyřmi góly ve druhé třetině jsme však rozhodli a utkání jsme až do konce měli pod kontrolou.

HC Slovan Moravská Třebová - HC Wikov Hronov  0:7  (0:0,0:4,0:3)

Sestava HC Wikov Hronov: Vojta Kubeček, Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Michal Petr, Marek Ištok, Jakub Kocián

Branky a asistence: Matyáš Polej (Adam Kubeček, Ervin Wajsar), Adam Kubeček (Tadeáš Kulhánek), Marek Ištok (Jakub Kocián), Michal Petr (Jan Pavelka), Michal Petr (Ondra Havelec), Matyáš Polej (Stanislav Rubáček), Matyáš Polej (Marek Ištok)

Již v sobotu večer jsme věděli, že Jihlava prohrála v Jaroměři, čímž jsme se definitivně stali vítězi skupiny. Podle toho to tak trochu v neděli v Moravské Třebové vypadalo. Zápas by se dal nazvat festivalom premárněných šancí.  V příloze je kopie zápisu se zdůvodněním rozhodčího k vyloučení hráče číslo 25  -)

Vítězstvím ve skupině jsme si zajistili postup do kvalifikace o extraligu. Tuto středu zajíždíme na Hvězdu Praha, v pátek do Ostravy Poruby a v neděli doma hostíme Karlovy Vary.