HC Wikov Hronov - HC Slovan Moravská Třebová 14:0 (4:0,8:0,2:0) HC Dukla Jihlava „B“ - HC Wikov Hronov 5:2 (1:1,2:0,2:1)

Tak už předposlední hrací víkend nadstavby ligy dorostu. Doma v sobotu Moravská Třebová, v neděli zájezd do Jihlavy.

HC Wikov Hronov -  HC Slovan Moravská Třebová 14:0  (4:0,8:0,2:0)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Matěj Vinter, Jakub Kocián, Michal Petr, Vojta Vytlačil, Tomáš Hynek

Branky a asistence: Honza Pavelka (Adam Kubeček), Adam Kubeček (Adam Pavlíček), Jakub Jirásek (Michal Petr), Jakub Kocián (Matyáš Polej, Marek Ištok), Adam Kubeček (Tadeáš Kulhánek), Michal Petr (Tomáš Hynek, Adam Kubeček), Adam Kubeček (Ervín Wajsar), Tomáš Hynek (Adam Kubeček, Michal Petr), Michal Petr (Vojta Vytlačil), Adam Kubeček (Ervín Wajsar, Tadeáš Kulhánek), Matyáš Polej (Jakub Kocián), Stanislav Rubáček, Matyáš Polej, Michal Petr

Soupeř přijel pouze o 10 hráčích a od začátku utkání to byla jednoznačná záležitost, kdy ještě spousta dalších šancí zůstala nevyužita.

HC Dukla Jihlava „B“  - HC Wikov Hronov  5:2  (1:1,2:0,2:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Michal Petr, Vojta Vytlačil, Tomáš Hynek

Branky a asistence: Jan Pavelka (Tadeáš Kulhánek), Ervín Wajsar (Jan Pavelka)

V přímém souboji o první místo v tabulce začali lépe domácí. Na jejich vedení jsme ještě v první třetině dokázali odpovědět a do kabin se šlo za stavu 1:1. Škoda několika výborných šancí v druhé půli první třetiny.  Ve druhé třetině nám soupeř odskočil na rozdíl dvou branek.  Ve třetí třetině jsme snížili na 3:2, srovnali hru a vrátili se do zápasu. Bohužel opět několik příležitostí na srovnání jsme nevyužili a v poslední desetiminutovce jsme naopak dvakrát inkasovali. V závěru jsme se již soustředili na to, abychom nedostali více gólů a minitabulka všech čtyřech utkání s Jihlavou zůstala v náš prospěch.

V závěru soutěže v posledním týdnu sehrajeme ještě čtyři zápasy. V týdnu 2x s Lanškrounem, o víkendu doma hostíme Horáckou Slávii Třebíč a v neděli zajíždíme do Moravské Třebové. Pokud chceme vyhrát skupinu, stačí jen „maličkost“, zvítězit ve všech čtyřech utkáních.