HC Lomnice n. P. - HC Wikov Hronov 4:8 (2:3,2:4,0:1)

Neděle 11.11.2018. V regionální lize dorostu souboj o druhé místo v tabulce s Lomnicí nad Popelkou.  

HC Lomnice nad  Popelkou - HC Wikov Hronov 4:8   (2:3,2:4,0:1)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Vojta Vytlačil, Matěj Vinter, Tomáš Hynek

Zasloužená výhra v Náchodě

HC Náchod - HC Wikov Hronov 6:12 (2:3, 2:5, 2:4)

Parádní zápas s kvalitním soupeřem a se sladkou tečkou v podobě dvouciferné výhry.

HC Wikov Hronov – HCM Jaroměř 4:3 SN (1:2,0:1,2:0)

Neděle 4.11.2018. V regionální lize dorostu hostíme Jaroměř

HC Wikov Hronov – HCM Jaroměř  4:3 SN  (1:2,0:1,2:0)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Vojta Vytlačil, Matěj Vinter

Branky a asistence:  Adam Kubeček (Tadeáš Kulhánek), Matyáš Polej (Adam Kubeček), Jakub Kocián (Matyáš Polej, Adam Kubeček)

Důležité výhry proti HCM Jaroměř v žákovské lize

HC Wikov Hronov : HCM Jaroměř 11:4 (LMŽ)

Sestava:

Dominik Pavlíček, Matyáš Bohuněk, Radek Hillmann, David Verner, Dan Macek, Ondřej Pelda, Ondřej Pavelka, Tonda Baudyš, Sebastian Umlauf, Tadeáš Pavlík, Štěpán Nácal, Šimon Navrátil a Michal Šretr.

HC Dynamo Pardubice „B“ - HC Wikov Hronov 3:7 (0:3,1:2,2:2)

V pátek 2.11.2018 jsme zahájili prvním utkáním v Chrudimi nadstavbu regionální ligy dorostu

HC Dynamo Pardubice „B“ - HC Wikov Hronov 3:7  (0:3,1:2,2:2)

Sestava HC Wikov Hronov: Adam Pavlíček, Vojta Kubeček – Stanislav Rubáček, Jakub Jirásek, Matyáš Polej, Ervín Wajsar, Ondřej Havelec, Adam Kubeček, Honza Pavelka, Tadeáš Kulhánek, Marek Ištok, Jakub Kocián, Vojta Vytlačil

Stránky

Přihlásit se k odběru TJ HC Hronov RSS

Tabulka - RLMD - nadstavba

Pořadí Klub Utkání Skóre Body
1. HC Dukla Jihlava 4 16:6 12
2. HC Wikov Hronov 3 19:10 8
3. SK H. Slavia Třebíč 4 20:16 8
4. HC Lomnice n/P 4 22:21 7
5. HCM Jaroměř 4 16:17 5
6. HC Dyn. Pardubice 4 14:16 3
7. HC Mor. Třebová 4 12:18 2
8. Tj Lanškroun 3 6:21 0

 

Sponzoři mládeže